Temat: [EcoSport 2017- ] Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
View Single Post
Stary 05-03-2018, 12:42   #6
jarojaw
ford::advanced
 
Avatar jarojaw
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 07-02-2014
Skąd: Jaworzno
Model: Mondeo MK IV Sedan , EcoSport-Titanium
Silnik: 1,6 PB ;-( , 1.0EB 125KM
Rocznik: 2014 , 2018
Postów: 241
Domyślnie Odp: Pierwsze wrażenia?

No cóż, tak może zacznę ten post. Autko odebrałem końcem lutego, wersja Titanium w kolorze Ruby Red z silnikiem EB 1.0 125KM. Autko dla żony bo z Focusa(jeździła do tej pory) miała problem z wysiadaniem(kolano). Nowy Ecosport zrobił 200km i się zepsuł.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jest teraz w serwisie i czekamy na nową sondę Lambda, jeżeli to będzie TO.
Samochód w prowadzeniu bardzo przyjemny, w miarę cichy i świetny w parkowaniu na zatłoczonym parkingu przy markecie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylne drzwi(klapa) bardzo fajne w wyglądzie , ale mało praktyczne w codziennym użytkowaniu, lecz aż tak bardzo to nie przeszkadza.
Siedzenia z przodu dość wygodne, miejsca więcej niż w nowej Fieście (sprawdzone organoleptycznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) Z tyłu niewiele więcej miejsca niż w Fieście ale więcej. A dlaczego porównuje do Fiesty?? To ten sam segment i Ecosport jest zrobiony na tej samej płycie.
Ogóle wrażenie bardzo pozytywne.Cena...hm , dobrze doposażona Fiesta to podobny koszt - nawet widziałem ok 90tys. Dobrze wyposażony Focus to ponad 100tys. Dobrze wyposażone Mondeo , można wyrwać już za 105tyś.
Ale niestety ja(żona) potrzebowała coś takiego - weszła do salonu i powiedziała "TEN i TYLKO TEN" - cóż zrobić??Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Jarek
jarojaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem