View Single Post
Stary 13-01-2011, 12:06   #2
rotor
ford::average
 
Avatar rotor
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 28-11-2010
Skąd: Warszawa/Sokółka
Model: Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 48
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Już istnieje podobna forma identyfikacji 'stada klubowego'. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Klubowicze mają naklejki klubowe, dosyć charakterystyczne (z tego co się zorientowałem, to na tylnej klapie najczęściej - bo fordy praktycznie tylko z tej strony się widzi na drodze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), i to właśnie po nich można poznać 'wybrane' Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. auta.
Czy lepsza jest lista (model, marka i nr rej.) od naklejki? To dyskusyjne.
Wg. mnie dużo łatwiej identyfikować po naklejce, bo jak ktoś jedzie przed Tobą, to zauważysz niebieską etykietkę - cyk - i już wiesz.
Co do Twojej propozycji - jak dla mnie za dużo roboty. Sprawdzać mam na liście jakiejś? Szukać po kolorach, czy modelach? A może po numerach rej.?
Standardowa dawka systemów bazodanowych w pracy mi wystarczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . W Warszawie zazwyczaj JA nie mam czasu w trakcie jazdy na wertowanie listy w poszukiwaniu tego, czy dany ford jadący przede mną to klubowicz, czy nie. Wolę zająć się chociażby zmianą biegów, kręceniem tym okrągłym lub np. włączaniem/wyłączaniem kierunkowskazów. Ale to takie moje zboczenie praktykowane za kierownicą. W korku... być może, ale wtedy mam zazwyczaj jedno auto przed sobą przez dłuższy czas i pewnie zdążyłbym spisać numery nadwozia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Dostrzeżenie naklejki trwa w moim odczuciu krócej niż szukanie danych auta na jakiejś liście. A i nie chciałbym się uczyć na pamięć danych Waszych aut (choć to może być dobre ćwiczenie zapamiętywania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).

Wolę przystąpić do klubu i dumnie reprezentować na drodze klub forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS. By nie być gołosłownym, przystąpię do klubu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez rotor ; 13-01-2011 o 12:10 Powód: Impuls myślowy
rotor jest offline   Odpowiedź z Cytatem