Temat: [Focus 2011-2014] Dziwne bzyczenie zegarów
View Single Post
Stary 17-01-2017, 21:43   #7
Fiestaczek
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-12-2015
Skąd: Ruda Śląska
Model: Focus MK3 Titanium, Kuga 3 PHEV ST Line X
Silnik: 1.6 EcoBoost 182PS, PHEV
Rocznik: 2011, 2020
Postów: 109
Domyślnie Odp: Dziwne bzyczenie zegarów

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W imieniu społeczności forum serdecznie gratuluję!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Założył kolega jubileuszowy 25 wątek o hałasującym wiatraczku w czujniku temperatury wewnętrznej !Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy dostanę jakąś nagrodę? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (Meh... pierwszy post poza Hydeparkiem i już wtopa... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
A tak serio to nie bardzo nawet wiedziałem pod jakim hasłem szukać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przydał by się jakiś przyklejony temat z "najczęstsze durne pytania świeżaków". Przepraszam za zaśmiecanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czy da się coś z tym zrobić poza przyzwyczajeniem się "ten typ tak ma"?

(jestem na punkcie zegarów ciut przewrażliwiony po moich ostatnich przygodach ze Sztilo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a z kolei ten wielki, kolorowy wyświetlacz w Foksiku mnie oczarował i ostatecznie "kupił")
Fiestaczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem