Temat: [Mondeo 2007-2014] Błąd P2008 co oznacza i co dalej ?
View Single Post
Stary 20-03-2017, 11:05   #25
massi
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-10-2009
Model: Mondeo mk4 kombi
Silnik: 2500T
Rocznik: 2007
Postów: 106
Domyślnie Odp: Wyskakujące błędy - Check engine

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tanio kupil, drogo naprawi.. temat sie powiela, kolega pyta coi chwila o pomoc.. jedz do ASO.
Po co się wypowiadasz na temat o którym w ogóle nie masz pojęcia ? Masz jakieś informacje za ile zakupiłem samochód i od kogo ? Proszę, podziel się tymi informacjami. Zamiast snuć jakieś chore insynuacje lepiej się nie odzywaj.

Cytat:
Napisał ketez Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja w ogóle nie rozumiem takich pytań. Pisze w błędzie problem z ciśnieniem paliwa nawet ten forscan pokazuje jeszcze, ze przy rozruchu to następuje, a tutaj liczą na odpowiedź wymień to i będzie dobrze, a co może być, a dlaczego to aż tyle kosztuje dosłownie nie chce się niekiedy pisać. A jak się pyta tyle razy to niech go moderator zablokuje, a nie zawala forum.
Pokaż mi post w którym czegoś nie chciałem wymieć w mondeo bo było za drogie.... Poza tym przed wymianą czegokolwiek warto się zapytać na forum czy ktoś miał podobny problem. Nie raz jest to zwykła błahostka. A forum chyba po to jest aby wymieniać się doświadczeniami i pomagać. A jeśli nie to chyba obalacie całą idee o FORUM.

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Forum ma naprawic wtopr i ukryte wady handlarza...
Jedz do ASO albo tam gdzie kupiles zloma...
Ukryte wady ? Przez prawie rok nic z autem się nie działało, przy zakupie komputer nic nie wykrył przed i po jeździe testowej. Nawet miesiąc po zakupie NIE BYŁO żadnych błędów. Przeczytaj może sobie definicje WADA UKRYTA.

U handlarzy nie kupuję, z doświadczenia wiem że 90% z nich to oszuści kręcący licznikami w tył i tuszujący wszystko co się da a auta sprowadzają ze złomu w Niemczech....
massi jest offline   Odpowiedź z Cytatem