Temat: Ceny w ASO
View Single Post
Stary 04-11-2014, 20:26   #10
Odyssey_2008
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-03-2012
Skąd: Łódź
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2010
Postów: 11
Domyślnie Re: Ceny w ASO

Do Krzysztofa2507:
Jak zauważyłeś ja jeżdżę Focusem. Mondeo jeżdzi mój ojciec, który pojechał na przegląd za 279 zł (cena uczciwa) ale w sewrwisie wcisnęli mu inne usługi (w paskarkich cenach) nie informując ile to kosztuje to nie jest fair a on niezdawal sobie sprawy w co się pakuje czytaj nie wyobrażał sobie ,że można tak kroić klientów.
Za wymianę żarówek serwis wział kwotę jaką biorą prawnicy,lekarze ( ok 160 zl za pół godziny) za konsultację ale w Warszawie.
Pytasz czy ja pracuje za 50%? nie pracuję za tyle aby klient do mnie wrócił więc niektóre usługi świadcze gratis jak trzeba.
Żarówki badziewne bo Motorcraft to jest najtańszy standard, w serwisie oczywiscie cena jak za żarówki z wyższej półki (ja używam Osram Nightbreaker). Cały czas mam pretensję o ceny nie o markę Motorcraft.
Tak potrafię wymienić żarówki w 10 minut . Nie wiem co ty chcesz ustawiać w światłach gdyż konstrukcja kloszy forda nie pozwala ,żle umocować żarówki (naprawdę dobrze to wymyślili).
Każdy serwis daje gwarancje (choć nie asisstance), nie jezdżę do serwisów , które działają w szarej strefie, w stodole, do serwisu jadę w celu naprawy auta a nie mycia auta.
Piszesz ,że w cenie 490 zł zrobia przegląd 30 punktów w samochodzie . Wiem ,że macie wysokie standardy obsługi itd. ale tego nie da się wypełnić w 100 % czego dowodem są wypowiedzi forumowiczów. U mnie w serwisie pogwarancyjnym nie zdjęto np.kół i żarówki Motorcrft zastąpili żarowkami (Phillips i Osram) ciekwe skąd je wzieli? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wszytkie 5 punktów , które wymieniłeś to nie sa jakieś cuda , których nie spotkamy w innych serwisach (oprócz asistance). Recepcja przejazdowa to nic innego jak wjad na kanał, spradzają płyny ,akumulator to co kazdy facet po otwarciu maski sam zobaczy. No chyba ,że jesteś panią to wtedy musisz sie zdać na pomoc serwisu.
Zgadzam sie ,jakość obsługi w ASO jest wysoka ale czy warta tych cen. Zdecydowanie nie. Te ceny sa poprostu z sufitu.
ASO ma prawo stosowac ceny jakie chce nawet 1000 zl za wymiane żarowek (a co nie wolno im?) lecz mają obowiązek poinformować o cenie swych usług przed wykonaniem usługi albo zamieścić cennik w widocznym miejscu.

A skoro rozmawiamy o cenach to ile płacą za usługi PR ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odyssey_2008 jest offline   Odpowiedź z Cytatem