View Single Post
Stary 28-08-2018, 14:58   #1
MrHardCore
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-08-2018
Model: Fusion
Silnik: 1.4 benzyna
Rocznik: 2003
Postów: 9
Exclamation 2003 czy posiada szynę CAN?"

Drodzy forumowicze
Jestem szczęśliwym posiadaczem takiego oto pojazdu i jako że jego wyposażenie pozostawiało wiele do życzenia zająłem się modernizacją. Radio zmienione na Vordona Ht-852bt, zainstalowana kamera cofania, na dniach pojawią się czujniki parkowania i w przyszłości zmiana lusterek na elektrycznie sterowane. Problem pojawił się w momencie zainstalowania radia muszę niestety zadbać aby potencjalni złodzieje nie mieli możliwości "po cichu" go ukraść. Oczywiście autoalarmów i innych odstraszaczy jest mnóstwo jak i firm które ich montażem się zajmują ale ja jestem zwolennikiem "zrób to sam".

Internet podaje różne informacje na temat posiadania przez Fusion'a z roku 2003 szyny CAN. Jako że jest to forum ludzi znających nie jeden temat dotyczący Forda proszę o pomoc i odpowiedź: "czy Ford Fusion z roku 2003 (dokładnie z lipca) posiada szynę CAN?"
Uprzedzając falę pytań o treści: "po co ci CAN?", od razu mówię że na alledrogo są oryginalne, kompletne moduły alarmowe z czujnikami i całym okablowaniem działające na owej szynie nie mówiąc już o alarmie bezpilotowym typu COBRA. Za pomoc z góry dziękuję, a za składnie z góry przepraszam
MrHardCore jest offline   Odpowiedź z Cytatem