View Single Post
Stary 29-06-2012, 15:14   #310
cysior
ford::average
 
Avatar cysior
 
Zarejestrowany: 03-05-2012
Skąd: Wolin
Model: MKIV
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 92
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał E-tnic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie chciałem robić firmie bezpośredniej reklamy więc nie dawałem linków.
Firma to:
http://www.navi-project.pl/
z Łomży i to jej są te aukcje z Allegro, do których linki podano poniżej.
Koszt to rzeczywiście 1000zł ale otrzymujemy najnowsze mapy 2012 TomTom z polskim lektorem i polskim menu radia. Biorąc pod uwagę, że do tej pory trzeba było zapłacić 500zł za wgranie samego polskiego menu radia to nie jest to wygórowana cena. Biorąc jednak pod uwagę ceny przenośnych nawigacji to rzeczywiście jednak jest drogo. Same mapy 2012 w serwisie bez polskiego języka to ponad 1000zł. Jako ciekawostkę podam, że polski lektor jest na mapach z serwisu ale jest zablokowany.
Dodatkową zaletą jest brak białej plamy w miejscu Chorwacji i państw sąsiednich. Jest już Chorwacja, Słowenia, Czarnogóra, Serbia. Jak ktoś jeździ w te rejony na wakacje to się bardzo przyda

Nie bardzo wiem, po co facet przejeżdża pół PL do instalacji - nie może wysłać DVD/SD? Boją się, że zaraz zacznie się handel płytami? Przecież i tak każdy ogarnięty kierowca jest w stanie wyciągnąć tą płytkę z napędu...
cysior jest offline   Odpowiedź z Cytatem