View Single Post
Stary 04-12-2020, 12:07   #70
Kugik
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-04-2016
Model: Focus MK4 Active Kombi M6
Silnik: 1.5 Ecoboost 150KM
Rocznik: 2019
Postów: 50
Domyślnie Odp: Przestawiający się zegarek na 02:00

Panowie, najgorsze jest to, ze rozne serwisy roznie mowia o tych problemach. Jedne wgrywaja najnowszy soft a inne absolutnie tego nie robia nawet na wyrazne zyczenie klienta. Poza tym slabe jest to , ze serwisy nie maja jakiejs wspolnej bazy danych (wiedzy) do rozwiazywania roznych problemow. Kazdy serwis zaczyna glowkowac od poczatku co moze byc przyczyna danych usterek, a inny serwis w Polsce juz dawno uporal sie z tymi problemami. Wczoraj dzwonil do mnie serwis i poinformowal, ze nadal nic nie moga poradzic na przestawiajacy sie zegarek i (u mnie inne problemy). Wprost powiedzieli, ze byc moze cokolwiek (latka softu-naprawiajaca) moze sie pojawic w 1 kwartale 2021 roku!!!! A najgorsze jest to, ze ten 1 kwartal to tak jest przypuszczenie a nie pewnosc, rownie dobrze mozemy czekac w nieskonczonoscGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i nic nie zrobia. U mnie nadal jest dobrze czas pokazywany po odlaczeniu klem akumulatora-zakazdym odpaleniem samochodu. Czyli po 7 dniach i kilkudziesieciu uruchomieniach samochodu, zegar pokazuje wlasciwa godzine od razu.
Kugik jest offline   Odpowiedź z Cytatem