View Single Post
Stary 08-01-2018, 14:34   #4
siwy10008
 
Postów: n/a
Angry Odp pomocy w , diagnozie braku mocy w Mondeo Mk3 2.0 di 115km 2001 r. Bardzo pilne.

witam mam podobny problem ,od chyba 3 dni jestem posiadaczem mk3 2.0 tddi 2001 115km dzis rano wyjechalem normalnie i nagle zaczal mi przerywac na biegach jak by paliwa nie dostawal albo nie palil na wszystkich cylindrach,nie wiem stracil moc.krecil sie do okolo 1500 1700 obrotow i przerywal wkoncu na swiatlach mi zgasl. krecil ale nie odpalal.po mniej wiecej 20 min odpalil ale chodzil chyba w trybie awaryjnym ,nadal prxerywal.pomozcie bo zielony jestem i nie wiem gdzie i czego szukac

Bump: nadmienie ze nowy jestem na tym forum wczoraj sie zarejestrowalem ,nie myslalem tylko ze tak szybko bede potrzebowal waszej pomocy .jesli cos zle napisalem to z gory przepraszam ,staralem sie pisac zgodnie z regulaminem.nie znam jeszcze tej stronki i mam problem z poruszaniem sie po niej.

Bump: pomoże ktoś? sorry że taki natręt jestem,Chwilowo straciłem chęci na cokolwiek.wydałem na niego całą kasę i zastanawiam się ile będę musiał pożyczyć.Nowy Rok mnie jakoś nie rozpieszcza ! Życie.Pomóżcie

Ostatnio edytowane przez siwy10008 ; 08-01-2018 o 14:57 Powód: tragedia,3 dni temu kupiony dzis cos padlo
  Odpowiedź z Cytatem