View Single Post
Stary 09-01-2017, 17:03   #10
telemorele
ford::beginner
 
Imię: pietrek
Zarejestrowany: 06-01-2017
Skąd: WRO
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 14
Domyślnie Odp: 2.0 duratec HE wymiana silnika na 2.0 z mondeo

Cytat:
Napisał Rafał A.(antek) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Argumenty docieraja i jestem je w stanie zrozumieć.
Skromnie i dobrze. Bardzo dziekuje.
Nikt nikogo nie zobowiązuje do ratowania dobrego imienia wszystkich kolegów po fachu.. Zresztą wierze wciąż że istneiją warsztaty o odmiennej filozofii

Szukam - znajdę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bardzo dziekuje za zainteresowanie.

Ps. jeszcze dorzucę, przykłądy bo mi sie ciśnie:
- Wymiana oleju... dlaczego w butelce zostaje mi 0,5l skoro do silnika ksiązkowo powinno wejść butelka + "setka"? tak sie Pan z wymianą śpieszył że nie zdążył spuścić wszystkiego.
- najprostrza czyność wymiany opon - nie udałą się. kołem rzuca jak jednocylindrowym traktorem... może sie Pan zestresował gdy zwróciłem mu uwagę jak to podnoszenie auta nie powinno odkształcać plastikowych progów... próg już nie wrócił na swoje miejsce.
i jeszcze pewnie coś bym wyszukał.

Czy tylko ja mam takie szczęście czy to poprostu ten rejon...

Nieustającej, a tymbardziej utrzymującej się w niewymuszonej wytrwałości, rzetelności w wykonywanym fachu życzę wszystkim tu obecnym na 2017r i jeszcze dalej.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
telemorele jest offline   Odpowiedź z Cytatem