View Single Post
Stary 26-03-2023, 15:19   #1
dulu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-04-2019
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCI 115@140km
Rocznik: 2014
Postów: 30
Domyślnie Modyfikacja deski rozdzielczej, aby była całkowicie czarna

Dzień dobry!

Jak się przyjrzeć wnętrzu przedlifta i polifta, to z jednej strony są "prawie" takie same, a z drugiej - lift wygląda z 10 lat młodziej. Planuję przerobić go na all black, pozbywając się srebrnych wstawek. Po przejrzeniu różnych zdjęć wnętrza przedlifta, widzę że niektóre elementy są czasami srebrne a czasami czarne.

Wnętrze wygląda tak:

https://abload.de/img/zzzamdx5.jpg

Mamy więc:

1: Srebrna ramka na kierownicy
2: Kratka nawiewu przy szybie bocznej - lewa i prawa
3: Kratka nawiewu przy radiu - lewa i prawa
4: Ramka panelu klimatyzacji
5: Ramka skrzyni automatycznej
6: listwa przy podłokietniku przy drzwiach - lewa i prawa

I tu pytanie - jakie są możliwości zastąpienia elementów czarnymi?

Ad.2 - kratki od llifta wyglądają tożsamo, będą pasować? Są łatwo dostępne za sensowne pieniądze

Ad.3 - czy możliwe jest wstawienie panelu radia z lifta, gdzie wyświetlacz był tych samych rozmiarów? Jeżeli tak, to będzie to rozwiązanie plug and play, czy trzeba będzie kombinować? Jeżeli się nie da, to możliwe jest zastąpienie panelu ze zdjęcia panelem sony bez przeróbek? Jeżeli tak, to gdzie szukać czarnych ramek przy tym radiu? Akurat tego zdjęcia nie pobrałem, ale przysięgam że gdzieś takie widziałem

Ad.4 - czy jedyne wyjście to ramka z ST? czy może w jakimś innym modelu były też czarne?

ad.5 - tutaj kompletnie nie mam pomysłu, ST chyba nie było w wersji z automatem, a focus electric miał inne oznaczenia biegów i to raczej egzotyka.

Jeżeli któreś z wymienionych elementów są niemożliwe do dostania w wersji czarnej, to rozważyłbym naklejki z ali. Tylko czy istnieją takie, które nie imitują wykończenia "carbon"? tylko takie znalazłem.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg zzzamdx5.jpg (93.9 KB, 23 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez arturek ; 11-06-2023 o 08:08
dulu jest offline   Odpowiedź z Cytatem