View Single Post
Stary 27-07-2017, 16:46   #11
Jac85
ford::amateur
 
Imię: jacek
Zarejestrowany: 14-10-2016
Model: ford fusion
Silnik: 1.4 benzyna
Rocznik: 2003
Postów: 6
Domyślnie Odp: Wymiana tylnich szczęk - regulacja

Cytat:
Napisał rrubens Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę, że ręczny jest na topie. Też mam problem z tym hamulcem. Już 3 raz jadę na poprawkę.

Jak by nie wyregulował to ręczny tak na prawdę nie trzyma. Jeszcze się nad tym nie zastanawiałem ale jak za 3 razem nie wyjdzie to sam to zrobię.
Tak problem leżał w samoregulatorze. Całe chamulce zrobiłem na 2razy na nie dokreconym bebnie podpompowalem noznym hamulec ściągnąłem bęben rozkrecilem samoregulator tak 2razy aż bęben schodził z oporem. Po skręcenie całości zaciągnął ręczny na 4zab skrecilem śrubę do lekkiego oporu pozaciagamy parę razy ręczny, runda wokół bloku, rozkrecilem znowu ręczny podpompowalem noznym (runda) znowu ręczny na 4zeby skrecilem do oporu wyczuwalnego pod grzechotka, na zaciągnięty podpompowalem by cylinder się rozprezyl i samoregulator się rozszerzył już tak jak ma być pozaciagalem ręczny. Efekt pedałem hamulca twardy wszystko sprawnie chodzi tęczy na stacji łapie bardzo dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dziękuję za wskazówki były bardzo pomocne dla amatora. Pozostaje mi tylko podjechać do mechanika by kluczem dynamometryczny dociagnal odpowiednio śroby bez polskich znaków gdyż z tel

Bump:
Cytat:
Napisał rrubens Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę, że ręczny jest na topie. Też mam problem z tym hamulcem. Już 3 raz jadę na poprawkę.

Jak by nie wyregulował to ręczny tak na prawdę nie trzyma. Jeszcze się nad tym nie zastanawiałem ale jak za 3 razem nie wyjdzie to sam to zrobię.
Tak problem leżał w samoregulatorze. Całe chamulce zrobiłem na 2razy na nie dokreconym bebnie podpompowalem noznym hamulec ściągnąłem bęben rozkrecilem samoregulator tak 2razy aż bęben schodził z oporem. Po skręcenie całości zaciągnął ręczny na 4zab skrecilem środę do lekkiego oporu pozaciagamy parę razy ręczny, runda wokół bloku, rozkrecilem znowu ręczny podpompowalem noznym (runda) znowu ręczny na 4zeby skrecilem do oporu wyxzuealnego pod grzechotka, na zaciągnięty podpompowalem by cylinder się rozprezyl i samoregulator się rozszerzył już tak jak ma być pozaciagalem ręczny. Efekt pedałem hamulca twardy wszystko sprawnie chodzi tęczy na stacji łapie bardzo dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dziękuję za wskazówki były bardzo pomocne dla amatora. Pozostaje mi tylko podjechać do mechanika by kluczem dynamometryczny dociagnal odpowiednio śroby
Jac85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem