Temat: [Kuga 2013-2020] Ile palą wam autka ?
View Single Post
Stary 15-12-2018, 21:54   #421
majsterklim
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 22-09-2018
Skąd: Kraków
Model: Ford Kuga
Silnik: 1,5
Rocznik: 2018
Postów: 5
Domyślnie Odp: Ile palą wam autka ?

Cytat:
Napisał majsterklim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No właśnie mogłem wziąć 2.0 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo z tego 1,5 podobno da sie ponad 200 KM wykręcić ale skrzynia nie wytrzymuje. Miałem FORDA RANGERA 2,5 TDCI i palił 14-15 max więc jestem w lekkim szoku. Myślałem że tu będzię podobnie kumpel robi w fordzie i mówił że jakaś panna ma taką i była na przeglądzie to 14,7 miała na kompie. Przy takim spalaniu bym nawet nie pisał na forum o problemie. Ale dziś byłem na stacji 230 km przejechanych 52 litry wlałem. Myślę że tez swoje robi jazda 4,5 km i gaszenie i po południu to samo, przynajmniej w tygodniu

Bump:

Jak jeździłem focusem ST to chwilowego nie było wogóle może i lepiej ale on palił mniej niż ta kuga bo 19,6-20,5 była średnia a jazda nieporównywalna.
Wiem kolego wspólnik miał st i też koło 20 palił ale jazda była mocniejsza.

Bump:
Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziwne pytanie " ILE PALĄ SAMOCHODY" Odpowiedź tyle ile wlejesz, tylko zależy od nogi jak szybko z baku zniknie. Zależy też od ukształtowania terenu, jeden jeździ po górach drugi po płaskim terenie. Przejedziecie się tą samą trasą Gdańsk- Zakopane i dowiecie się ile wam palą. Mi pali 20 i więcej ja jeżdżę do pracy 2 kilometry po drodze asfaltowej a resztę kilka kilometrów w pracy po kopalni. Więc co mam powiedzieć mam samochód popsuty bo mi 20 i więcej pali.
Czyli nie jest zepsuta ta moja kuga spoko teraz przy włączonych ogrzewaniu foteli kierownicy i szyby itd 22,5 l /100 km. Nogę zarówno ja i moja małżonka mamy ciężką
majsterklim jest offline   Odpowiedź z Cytatem