View Single Post
Stary 30-05-2018, 16:59   #21
mbrejecki
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-01-2011
Skąd: kujawsko-pomorskie
Model: Ford Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 TDCI/180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 34
Domyślnie Odp: Mondeo MK V sedan/hatchback brak wycieraczki

Cytat:
Napisał Ogonczyk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No Chłopy, dziękuję.
Czyli da się jeździć. Muszę przyznać, że wyciszenie tego auta to bajka. Nie jeździłem Mondeo/liftbackiem i nie wiem jaka jest różnica, ale w tym Mondziaku naprawdę jest cisza (porównując do aut tej klasy).
Ja też wolałbym Liftbacka, ale na ten moment trzeba długo czekać i byłby Trend zamiast Titanium (2018 zamiast 2017).
Ale Titanium we wnętrzu robi "całą różnicę". Dla mnie w podstawowym Mondku trochę jak "nie z tej półki"- ale to żeby nikogo nie urazić, moje zdanie.
Kolega mnie straszy, że go nie odsprzedam, hmm....
Dziękuję za pomoc (chyba, że ktoś mnie jeszcze pocieszy na temat odsprzedaży sedana ;-)
Miłego weekendu
Bierz. Mam sedana który dzięki temu jest cichszy, szyba się nie brudzi, lepiej wygląda, bagażnik jest bardzo duży co prawda nie do wożenia taczek i sześcianów 1x1x1. Walizek włłożysz sporo. Gabaryty dzisiaj wożą firmy kurierskie lub przeprowadzkowe. Co do rowerów załóż sobie hak i bagażnik rowerowy na hak. Super sprawa. A co do sprzedaży na każdy samochód jest klient np wożący do pracy tylko komputer.
mbrejecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem