Temat: [C-MAX 2003-2007] Zepsuty zamek maski
View Single Post
Stary 01-03-2021, 23:26   #209
cudaczek17
ford::average
 
Avatar cudaczek17
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 07-06-2013
Skąd: Rzeszów
Model: FOCUS C MAX
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 72
Domyślnie Odp: Zepsuty zamek maski

Cytat:
Napisał mirek8423 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@cudaczek17 Myślę, że nieważne jest ile razy się otwiera maskę i czy śrubokrętem czy kluczykiem. Ktoś wymyślił zamek i chyba powinien tam być. Wiem wiem, że go nie widać ale to pachnie takim trochę druciarstwem. Można by takie "patenty" zastosować na chwile do jutra czy tam do następnej wypłaty ale na stałe? Można też np. rurę wydechową podwiązać drutem i zderzak na trytytkę i tysiąc innych rzeczy nie zgodnie ze sztuką i też auto będzie jeździć ale czy o to chodzi?
Owszem może masz rację, ale co innego powiązać drutem zderzak czy drzwi, a co innego otwierać śrubokrętem zamek maski. Akurat ten nieudany zamek maski Forda to chyba najgorszy patent i nie uchybię sztuce jak będę sobie otwierał maskę innym sposobem niż orginał. Ja należę do tych kierowców co nie uznaje półśrodków tam gdzie to ma znaczenie na przykład na bezpieczeństwo a nawet na estetykę czy wygląd auta. Zaoszczędzone przy tym czas i pieniądze wolę spożytkować na coś bardziej potrzebnego przy samochodzie. Auto na pewno się nie obrazi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cudaczek17 jest offline   Odpowiedź z Cytatem