Temat: [C-MAX 2003-2007] Jakie wycieraczki szyb firma i model
View Single Post
Stary 23-12-2011, 11:48   #18
panoramix
ford::average
 
Avatar panoramix
 
Zarejestrowany: 22-05-2011
Model: Focus C-Max / Volvo V50
Silnik: 1,6 tdci / 1.6D
Rocznik: 2004 / 2007
Postów: 137
Domyślnie Odp: Jakie wycieraczki do naszego Maxa?

Cytat:
Napisał ...Święty... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wydaje mi się, że Valeo robi wycieraczki Ford Premium.
Bardzo mozliwe ze tak jest. Ja osobiscie kupowalem w ford.sklep.pl, przednie byly w opakowaniach Ford Motocraft, itp itd, na wycieraczkach rowniez bylo logo Forda. Jednak w tym samym sklepie kupowalem rowniez tylne wycieraczki, przyszly w pudelku Motorcrafta, ale na samej wycieraczce nie bylo juz loga Ford tylko znaczek Boscha. Z informacji jaka udzielili mi w sklepie dowiedzialem sie tyle ze o oryginalnosci produktu swiadczy opakowanie czesci, a nie to ze na czesci jest napisane Ford czy tym podobne. I tak rzeczywiscie jest.

Ford ogolnie jest bardzo wielka skladanka i znalezc mozna w nim wszelakie czesci najrozniejszych poddostawcow, i raz za oryginal uwaza sie np Valeo a raz Bosch. Poprostu, kto da lepsza cene na umowie ramowej ten bedzie mogl wkladac swoje czesci do pudelek Forda.

Niemniej, cenowo chyba jest najtaniej kupic w ford.sklep.pl czy ford-esklep.pl, bo np w intercarsie za wycieraczki valeo zaplacisz 1,5 raza wiecej, no chyba ze ma sie kogos z karta znizkowa na 50%, bo tacy tez sa ;-)
panoramix jest offline   Odpowiedź z Cytatem