Temat: [Escape - Kuga USA] Przednie reflektory przekładka
View Single Post
Stary 10-04-2019, 17:59   #149
Zbych20
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-12-2016
Model: Escape
Silnik: 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2014
Postów: 3
Domyślnie Odp: Przednie reflektory przekładka

Cytat:
Napisał extreme Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może przy okazji komuś pomogę!!!

FORD ESCAPE 2015 1.6 ecoboost - Wyciągnąłem z rozbitego USA prawego przedniego reflektora gniazdo z 3 pinami: niebieski, czarny i żółty.

Pomóżcie mi żebym nie walnął byka.
-Czarny to wspólna masa??
-Niebieski to plus 1 żarówki??
-Żółty to plus drugiej żarówki??
W jakie piny umieścić to we wtyku lampy z EU, w której mam 7 pinów
Wysyłam dobrą butelkę W dla osoby, która mi tu rozpisze przed świętami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chciałbym autkiem cieszyć się już na święta a elektrycy dopiero mogą po 15 stycznia ehhh Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy udało się komuś podarować butelkę "W" przed świętami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.?? też byłbym chętny na konkretne rozpisanie przewodów z wiązki USA pod które piny mają trafić do gniazda lampy EU.
Zbych20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem