Temat: [Mondeo 1996-2000] Skrzywienie koła przedniego
View Single Post
Stary 22-03-2020, 08:38   #6
andrzejbrzo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-07-2019
Model: mondeo MK2
Silnik: benzyna
Rocznik: 1997
Postów: 5
Domyślnie Odp: Skrzywienie koła przedniego

Cytat:
Napisał _harry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Później piszą w kronikach wypadków "z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stronę jezdni zderzając się czołowo z prawidłowo jadącym samochodem osobowym. W wypadku zginęła cała rodzina"
Że też po drogach takie ****o jeździ.
Ale nie pamiętam też żeby kiedykolwiek mi diagnosta zaglądał pod klapę sprawdzając stan kielichów.

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
Takie mądre rady to każdy wie i powiem Ci że zaglądam pod maskę i stan kielichów jest dobry sam doszedłem bez takich wpisów jak wyżej

Bump:
Cytat:
Napisał Danielo_82 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz dać rozpórkę od sierry cosworthGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a na poważnie to poszukaj tel do auto kasacji i nie wyglupiaj się takimi pytaniami.
Widać że piszesz aby pisać a nie doradzać kasować samochód najszybciej a wyszła tak na marginesie mała sprawa i nie trzeba od razu kasować pojazdu
andrzejbrzo jest offline   Odpowiedź z Cytatem