View Single Post
Stary 19-03-2020, 21:52   #68
Rafał K.
ford::average
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 14-01-2020
Skąd: Lublin
Model: Transit Courier
Silnik: 1,5 75KM Duratotq
Rocznik: 2019
Postów: 52
Domyślnie Odp: 1.5 tdci 100 hp parę pytań po 3k przebiegu.

Tylko czy eksploatacja fabrycznie nowego samochodu ma polegać na "dotrwaniu" do końca gwarancji, po to żeby usunąć, za grubą kasę z samochodu elementy mające dbać o ekologię? Gdzie tu sens i logika?
To są błędy konstrukcyjne, niesprawdzone rozwiązania, wprowadzane na szybko, aby dogonić konkurencję. Klienci w żaden sposób nie mogą odpowiadać za błędy inżynierów Forda. A niestety odpowiadają, ponosząc niczym nieuzasadnione , znacznie wyższe koszty eksploatacji samochodu. W imie ekologii??? Mój samochód spala o 1/3 więcej paliwa niż deklaruje producent - winny jest mój styl jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Części zużywają sie dwa razy szybciej niż powinny - winny jest mój styl jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Faktycznie ponoszę winę, bo wybrałem markę FORD!!!
Na szczęście mam jeszcze starego Citroena1,6 HDI. Tam ani części ( zamienniki) nie zużywaja sie tak szybko, ani zużycie paliwa nie jest tak wysokie. Zapewne wsiadając do cytryny zmieniam styl jazdy. To prawda - nie oszczędzam go wcale, bo mi nie szkoda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Rafał K. jest offline   Odpowiedź z Cytatem