View Single Post
Stary 14-05-2019, 14:57   #722
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Podniesienie mocy 1.6 ecoboost 150KM?

Prawda jest taka, że jak się zapierd.. to o 10l/100km można zapomnieć, a jak się nie szaleje za mocno, to zrobienie 8l/100 nie jest problemem.
Moja żona TSI 370KM na podobnym dystansie co ja zużywa połę tego co ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wg raportów odczytywanych z auta u mnie spalanie wynosi ok 14-15l, a u mojej żony ok 7-8l Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Średnie prędkości u zony nawet większe o ok 1-2km/h Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Skąd taka różnica?
Ja jade od świateł do świateł z butem w podłodze, a żona na ligchcie przelatuje kilka krzyżówek na zielonej fali. Ja po prostu za szybko jeżdżę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tak więc jak widać to samo auto może spalić 15 jak i 7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem