View Single Post
Stary 13-09-2015, 20:10   #1016
Mario_
ford::advanced
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 16-06-2015
Skąd: Częstochowa
Model: GALAXY MK3
Silnik: diesel
Rocznik: 2006
Postów: 269
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travel Pilot FX - kompendium wiedzy

Widze że za bardzo nikt nie chce mi pomóc ale temat po części rozwiązany jeśli chodzi o wyłapanie satelit. Poszedłem jeszcze raz do auta i w tym samym miejscu gdzie stał odpaliłem menu serwisowe wszedłem w GPS no i po chwili pojawiła sie 1 satelita za chwile 2 i 3 i na tym pozostało. Antena jest pod deską rozdzielczą nie wiem co będzie jak wyjade na droge czy satelity wzrosną czy może wskoczą do 0??? mam szybę grzaną plus odbijająca promienie słoneczne i pewnie dlatego tak słabo łapie. Tak sie zastanawiam czy nie zamontować tej anteny u góry nad lusterkiem wstecznym za podsufitką lub tu bliżej drzwi pasażera wcisnąć za podsufitke powinna wskoczyć może to poprawi widoczność satelit. Jaka liczba satelit jest wystarczająca do normalnego poruszania z gps? jutro jeszcze wyjade z parkingu jeśli satelity wzrosną to może zostawie tam gdzie jest a jak nie to znowu wyciąganie radia i zmiana położenia anteny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jutro lub we wtorek dojdą mapy takto poza satelitami nic nie moge sprawdzić.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Mario_ ; 13-09-2015 o 21:59
Mario_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem