View Single Post
Stary 01-10-2010, 07:06   #19
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: regeneracja maglownicy we Wrocławiu

byłem w warsztacie wczoraj...przekładnia była juz wyjęta i rozłożona-pan mechanik(szef) uczciwie powiedział że będzie to taniej kosztowało bo uszkodzony jest tylko uszczelniacz i nie trzeba naprawiać jej mechanicznie(szlifowanie) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moim zdaniem to bardzo uczciwie ze strony mechanika jak nie nabija w butelke tylko woli powiedzieć prawdę niz zyskać 200zł więcej, bo w taki sposób zyska klientów i renomęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Byłem świadkiem jak przyjechał klient z innego "znanego" i ceniacego sie zakładu zajmującego sie regeneracja układów kierowniczych- na poprawkę bo tam zwodzony był juz 3 razy przez własciela i odsyłano, a najlepsze jest to ze tydzień po naprawie, nie uznali mu gwarancji jaką niby dają ;]
Później dowiedziałem sie że od tamtego pana do AUTO SERWIS gdzie aktualnie naprawiją mojego Mondka, często przyjeżdzają klienci znismaczeni zachowniem innego serwisu na poprawki własnie do tego "pana mechanika".

Naprawdę polecam AUTO SERWIS z Obornickiej za miłą, fachową i przedewszystkim uczciwą obsługę.

Dziś odbieram autko po pracy- dam znać jaki efektGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem