View Single Post
Stary 28-12-2015, 18:41   #65
kbomb
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-12-2015
Model: ford
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 29
Domyślnie Odp: Jaki olej silnikowy zastosować ?

tak jak już napisałem... czytaj dalej chłopcze byle ze zrozumieniem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

...najwyraźniej Żabojady nas biednych Polaczków oszukują, sprawa dla duetu: Jarek & Antoni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



ale cóż to?!!
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

cała ta magiczna wiedza, dostępna na oficjalnej niemieckiej stronie firmy T.

moja foka na żabich udkach jak już mówiłem śmiga jak się patrzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS.
QUARTZ 9000 FUTURE NFC 5W-30 pełnym syntetykiem nie jest i nigdy tego nie twierdziłem! Pisałem tylko, że na niemieckim rynku jest dopuszczony do sprzedaży z informacją "Synthetisches Motorenöl".
Tymczasem produkty jednego z dostawców oleju dla Forda na tym samym rynku mają "nieco" inny opis: "HC Synthese-Technologie".
A napisałem o tym tylko po to, by pokazać rozbieżność z tym co nabywa (a raczej sądzi) Kowalski a taki dajmy na to ...Schmidt w swej ojczyźnie.
Zamykając dziecinną dyskusję, ...jak jesteś taki obcykany to proszę i to bardzo przedstaw porównanie podstawowych danych omawianych konkurentów, takich jak: lepkość w danej temp., punkt zapłonu czy choćby temp. płynięcia.
No śmiało, nie krępuj się - jestem baaardzo ciekawy! SERIO! Zapewne zdecydowany ogół forumowiczów także chciałby poznać te potwierdzone oficjalne dane co do olejów "FORD".
kbomb jest offline   Odpowiedź z Cytatem