View Single Post
Stary 03-10-2014, 15:11   #4010
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Zizzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam BT/VC. Mariusz, "zabij" mnie - ale jak to odłączyć...
W Foczce bodajże za schowkiem pasożyta, widoczny po wyjęciu napędu DVD.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Zizzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Drugie-kluczowe pytanie: Kto zrobi mi to IDS-em, czy samemuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Każdy kumaty elektromechanik z w/w sprzętem, ASO niepotrzebne. Na forum też jest kilku takich Asów. Zależy skąd jesteś, bo może masz do któregoś z nich rzut beretem.

Cytat:
Napisał Zizzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zaklinował mi się i wyciągnąć go sam nie dam rady...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Może i na to ktoś ma sposób - góra odstaje, dół ekranu siedzi na miejscu.
Zapewne wiązka kabli podeszła z tyłu i blokuje możliwość wciśnięcia. Należy wyjąć raz jeszcze i wsuwać patrząc, czy nic z tyłu nie wadzi.
__________________

668855686

Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 03-10-2014 o 15:14
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem