View Single Post
Stary 20-02-2020, 17:22   #5000
roadrunnner
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-11-2013
Skąd: Wa-wa
Model: Mondeo MK3 Ghia + Focus MK2 + Mondeo MK5 Hybrid
Silnik: 2,5 upgrade 3,0 200Km i 2.0 145Km
Rocznik: 2004+2007+2020
Postów: 73
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał sokol1990 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie chodzi raczej o kabel, a o stacje dokującą która dedykowana jest do starych telefonów. Przez tą stacje masz możliwość wglądu w książkę adresowa w denso. Po podłączeniu bt takiej opcji nie ma, jedynie możesz sobie dodać głosowo numer i go wywoływać. Ja mam u siebie taką stację, ale nie mam do niej telefonu.
No i wszystko jasne, dzięki piękne!
Jak można dodawać numery głosowo?
Jest gdzieś w ogóle tutorial komend głosowych? Ja na razie ogarniam włączenie radia, telefonu, odtwarzacza czy nawigacji...
Bezpieczników z ikonką wykrzyknika i książeczki są chyba tylko 3. Możliwe że to numer 71. Drugi bezpiecznik oznaczony w ten sposób odpowiada za podświetlenie tablicy rejestracyjnej, podświetlenie schowka i pipek ostrzegający o nie wyłączonych światłach. Nie wiem od czego jest 3ci. Włożyłem go ale nic niespodziewanego się nie uruchomiło.
Zabawne że u mnie tego bezpiecznika nie było w ogóle, a dokładniej 2 z nich i mimo to wszystko poza BT/VC działało...
Nawiasem mówiąc... Czy któryś z Kolegów orientuje się czy moduł z USB będzie współpracował z Denso? Czy do tego USB można podłączyć pendrive z muzyką?
Skoro już wszystko działa korci mnie żeby podrasować trochę to Denso zwłaszcza że nie mam zmieniarki CD...

Ostatnio edytowane przez roadrunnner ; 20-02-2020 o 18:34
roadrunnner jest offline   Odpowiedź z Cytatem