View Single Post
Stary 29-03-2019, 05:48   #9
grundi_bdg
ford::advanced
 
Avatar grundi_bdg
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 24-01-2015
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Connect ACTIVE/Kia ProCeed GT MY2022
Silnik: 1,5 TDCI 120 KM /1,6 T-GDi 206 KM
Rocznik: 2022/2021
Postów: 331
Domyślnie Odp: Czy warto szukać 1.6 tdci bez dwumasy i filtra dpf?

Cytat:
Napisał rav 75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolejny mit o 1.6 tdci bez dwumasy...Zwłaszcza w polifcie.
To mam kolego dla Ciebie niespodziankę,

Mit obalony,

Mojej żony Foka ( na sprzedaż zresztą) 1,6 tdci 90 koni 2010 rok silnik bez dwumasy

Bump:
Cytat:
Napisał adijos_5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do wydania mam do 16 tysięcy. Jazda codzienna do pracy ok 10 km w jedną stronę (miasto), dwa razy w miesiącu trasa ok 150 km + parę razy w roku wyjazd Wrocław - Warszawa i Wrocław - Kraków. Liczyłem, że może to wyjść ok 13 - 15 tysięcy kilometrów rocznie.
Moja żona jeździła bardzo podobnie
Do pracy około 12 km w jedną stronę, gdzieś po osiedlu jakiś zakupy od sklepu do sklepu, raz czasem dwa w miesiącu około 100 do teściów, rocznie wychodzi właśnie około 12-15 tyś

1,6 tdci 90 koni z DPF kompletnie nie wiemy że on tam jest, Wiemy że siedzi w puszce i grzecznie spełnia swoje zadanie.
lejemy odpowiedni olej do silnika, jeździmy, i od 2010 roku żadnego problemu z DPF

Jak byś szukał pewnego egzemplarza skontaktuj się ze mną proszę na PW to podpowiem co nie co i podeślę link do ogłoszenia.

Ostatnio edytowane przez grundi_bdg ; 29-03-2019 o 05:52
grundi_bdg jest offline   Odpowiedź z Cytatem