View Single Post
Stary 12-07-2018, 10:36   #1
ewitek
 
Postów: n/a
Domyślnie Ford Focus mk2 FL 2010 kombi 1.6 101 KM

Cześć wszystkim, to mój pierwszy post na forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Noszę się z zamiarem zakupu auta. Po sprzedaży nieodżałowanej Asterki przyszedł czas na coś nowszego, większego (głównie, choć nie tylko, ze względów estetycznych - podobają mi się kombi), a przy okazji trwałego i ekonomicznego w utrzymaniu. Nieczęsto robię dłuższe trasy, nie zależy mi na dużym zapasie mocy - stąd zdecydowałem się na benzynowy silnik 1.6 101KM (ze względu na prostą konstrukcję i przychylne opinie internautów).

Edit: Do tej pory rocznie robiłem poniżej 10 000 km - na co dzień raczej "wokół komina", sporadyczne wyjazdy 100/200 km, powyżej tego to już egzotyka (może raz do roku, na wakacje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )

Nie zależy mi na bogatym wyposażeniu - klimatyzacja ręczna w zupełności mi wystarczy.

Przeglądając oferty natrafiłem na taki egzemplarz:
https://www.otomoto.pl/oferta/ford-f...tml#3a51600333

VIN: WF0SXXGCDSAP48407

Co sądzicie na temat tego auta?

Jestem jeszcze przed oględzinami, a z powodu braku własnego samochodu i czasu dojazd do punktu sprzedaży (choć bardzo daleko nie mam) okazuje się nie lada przedsięwzięciem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez ewitek ; 12-07-2018 o 10:57
  Odpowiedź z Cytatem