View Single Post
Stary 20-02-2019, 11:20   #11
Nms123
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 18-02-2019
Skąd: Żywiec
Model: Focus MK2
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 8
Domyślnie Odp: Ford Focus MK2 1.8 TDCI - Dwumasa? Diagnoza problemu

Więc byłem u mechanika, wycenił mi usterki na około 6 tysięcy (wtryski, dwumasa) JEDNAK biorę to wszystko na poprawkę(nie podpinał do komputera, z odpaloną szlugą w ręce dodał gazu i rzucił takimi mocnymi stwierdzeniami po 30 sekundach i na tym diagnoza się skończyła), więc jutro udaję się do mechanika za miasto z wyrobioną renomą. Sprawdzi dokładnie wszystko co potrzebuje( to będzie już 3 mechanik, 2 do tej pory zgodnie powiedziało że dwumasa jest walnięta).


Cytat:
Napisał hindus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moim zdaniem nie potwierdzenie, że chłodnica cieknie jest już niezłym dowodem, ale masz jakieś potwierdzenie, że tak Ci powiedział? SMS, czy tylko telefonicznie?
Wszystko telefonicznie, wczoraj kontaktowałem się w sprawie pokrycia kosztów naprawy, PRZYNAJMNIEJ w połowie. Gość mówi że nie ma takiej możliwości, zapiera się że o niczym nie wiedział, sprzedał auto informując mnie o wszystkim, i zasugerował że ja spieprzyłem dwumase w 2 tygodnie. Stanęło na tym że jeżeli chce to mogę się sądzić.
Jeszcze nie wiem co z tym zrobię, poczekam na ocenę mechanika i jeżeli koszta będą z kosmosu, to będę podejmował odpowiednie środki.


@log102
Obejrzałem Twoje video i dokładnie ten sam problem u mnie. Ba, nawet sprawa z popchnięciem lewarka bez wciskania sprzęgła jest zgodna, stukot ustępuje.
Doskonale wiem co czujesz, przez ten cały czas odkąd kupiłem auto jeżdże "jak na szpilkach" i jeszcze nie miałem powodu do radości.

Jutro wspomnę mechanikowi wszystkie możliwości jakie mi zasugerowaliście i na pewno będę informował na dniach co z tego wyjdzie.
Nms123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem