Temat: [Escape - Kuga USA] Olej do 2.0 EcoBoosta jaki ?
View Single Post
Stary 13-12-2017, 21:06   #18
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 287
Domyślnie Odp: Olej do EcoBoosta jaki ?

Weuek, trafnie to określiłeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
danvid2 , wymieniając olej z castrola na inny (celowo nie podaje marki) (silnik 2.0 TDI)
spalanie na postoju spadło o 0,2l/h na postoju i silnik zaczął inaczej pracować. Wcześniej na castrolu raz zdażyło się, że musiałem dolewać ok 0,3-0,4l między wymianami (wymiana co 15tys km) a teraz na dwóch innych markach o dziwo oleju nic nie ubywa.
Kolejne auto (silnik 1.9 CDTI) po wymianie z castrola na inny olej zdecydowanie zaczął ciszej pracować. Pojechałem odebrać żonę z pracy a ona po chwili zapytała co grzebałem w aucie, że chodzi jakoś ciszej. Oczywiście o wymianie oleju nic jej wcześniej nie mówiłem, więc sam byłem zdziwiony że akurat kobieta zauważyła inną pracę silnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Kiedyś namawiałem kolegę na zmianę oleju mówiąc mu, że castrol to syf to się ze mnie śmiał, ale jak kupił w końcu inny olej to zmienił zdanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Slawek-kali, przecież te wszystkie sprowadzane auta od dziadka z niemiec mają średnio 180tys km. bez względu czy mają pięć czy piętnaście lat. Twoje zapewne też Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Wacman ; 13-12-2017 o 21:13
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem