View Single Post
Stary 16-05-2019, 14:20   #10
Dariia
ford::amateur
 
Imię: Daria
Zarejestrowany: 14-05-2019
Model: S-max
Silnik: 2.0L DURATORQ
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ty przede wszystkim papiery sprawdz tych sprowadzanych, żeby się nie okazało że vat zaginął.
Budzet wystarczający na smaxa mk2, ale nie w wersji opisanej wyżej..
Jest taki jeden mk2 który by mi pasował ale bez tych wszystkich bajerów za 66tyś. Niby wszystko wydaje się ok, ma jakieś drobne wgniotki ale myślę że do przeżycia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z raportu vin w sumie nic konkretnego nie wyczytałam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chyba że nie wiem na co patrzeć, jest tam sporo zdjęć od poprzedniego sprzedawcy ale ciężko mi po nich ocenić czy to coś poważnego
Może ty coś wiecej podejrzanego wyczytasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. WF0JXXWPCJFM53205
Dariia jest offline   Odpowiedź z Cytatem