View Single Post
Stary 22-05-2019, 22:39   #56
BrunoJ
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-03-2018
Skąd: Stavanger/Bydgoszcz
Model: LDR110
Silnik: 2.2 TDCI 122KM
Rocznik: 2012
Postów: 265
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

Cytat:
Napisał AstraC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moment - możesz zamówić nawet Fiestę ST, w której z wyposażenia są cuda, o których mi się w Grandzie nie śni (ja mam Trend + auto klima, grzane fotele i szyba, czujniki z tyłu, i el. składane lusterka, lepsza konsola z podłokietnikiem), ale jak ktoś potrzebuje dużego samochodu... kupiłem Galaxego MK3 151kkm 2.0TDCI Ghia, 4 lata, i po tych 4 latach mocno żałowałem, że wtedy nie kupiłem nowego 2.0 noPb tylko z klimą, bo pewnie miałbym go po dziś dzień. I mimo to że nowy 83kpln nowy vs. 54kpln używany.
Widzisz, ja mam dokładnie odwrotne przemyślenia z kupna Picasso wcześniej. Miałem nagranego idealnego 4 latka, ale właściciel winszował sobie lepiej niż 60% ceny nowego, który wtedy był już na wyprzedażach. Na potrzeby dyskusji powiedzmy, że nawet bez znaczenia jest fakt, że używka była w lepszej wersji. Ostatecznie - wspomagając się jakimiś zgrubnymi estymatami kosztów utrzymania w dłuższym i krótszym okresie - zdecydowałem się kupić nowe z salonu. I tak jak z samego auta byłem bardzo zadowolony, tak już po dwóch latach żałowałem, że jednak nie podjąłem wtedy innej decyzji. A to ponieważ mając nowe auto z salonu musiałem z nim zostać przez kilka kolejny lat. Bo nowego po dwóch latach najzwyczajniej nie opłacało się sprzedawać.
Więc - parafrazując Twoją wypowiedź - niestety miałem go prawie 9 lat, podczas gdybym kupił używanego 4 latka, już dawno jeździłbym czymś fajniejszym ;-)
Tyle teoria, na S-Maxie przetestuje czy działa poprawnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
BrunoJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem