View Single Post
Stary 03-05-2009, 19:03   #11
marekce1
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-03-2009
Skąd: mazowsze
Model: mondeo mkIV
Silnik: 1.6 benzyna 125KM
Rocznik: 2009
Postów: 141
Domyślnie Odp: Czujniki parkowania (cofania) - jakie wybrać?

Witam, ja też temat czujników przerabiałem w swoim aucie, ale z mizernym efektem. Jako jeden z listy gratisów przy zakupie otrzymałem oryginalne czujniki COBRA. Byłem przekonany, ze zostaną założone właśnie na tej czarnej listwie, tak jak widziałem na wielu zdjęciach (mam hatchbacka). Ku mojemu zaskoczeniu serwis zaplanował montaż w środkowej części tylnego zderzaka, z rozwiercaniem zderzaka, czemu zdecydowanie sprzeciwiłem się. Jako argument podano, że czujniki muszą być co najmniej 45cm nad nawierzchnią, a taką wsysokość zapewnia jedynie montaż w zderzaku. Wysokość na tej czarnej listwie to ok 30cm, lub coś lekko powyżej. Poinformowano mnie, że w rezultacie mogą mocno przekłamywać i nie sprawdzą się. Zrezygnowałem i czujniki sprzedałem.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pan w serwisie poinformował mnie również, iż w przypadku "fabrycznych czujników" ta czarna listwa jest innaczej wyprofilowanaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., więc dałem sobie spokój. Ale jeśli te Valeo sprawdzą się na listwie i nie będzie przekłamań, to super! Pozdrawiam
marekce1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem