Temat: [Transit 1986-1991] Rzadkie wersje Transita
View Single Post
Stary 11-05-2011, 21:44   #4
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,976
Domyślnie Odp: Rzadkie wersje Transita

Cytat:
Napisał mascom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bardzo spodobały mi się te tylne kanapy rozkładane w postać łózka
Tak mają wszystkie Euroline - to ich standard. Zasłonki też...

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

================================================== ================================================== =========

Ale to nie koniec historii z tym Eurolinem. Właśnie dostałem na priva wiadomość od kolegi Maćkad :

Cytat:
Napisał maciekd
Witaj Wojtku

Prawdę mówiąc kiedy zobaczyłem tego Euroline na zdjęciach, już chciałem kliknąć "kup teraz". Piękna rzecz do zachowania, za lat kilka będzie to absolutny klasyk.
Jako ciekawostka - już jakiś handlarz położył na tym łapę, bo jest do kupienia... we wrocławiu... odmłodzony o 3 lata i o 4500 PLN droższy. Na moje oko to ta sama sztuka: http://otomoto.pl/ford-transit-ford-...C18876383.html

Tak samo wypaczone obicie tylnych lewych drzwi, tak samo zamontowane CB, radio CD też do złudzenia podobne, brak listwy na drzwiach przesuwanych, takie same kołpaki, naklejka na szybie przedniej od strony kierowcy i takie same ramki tablic rejestracyjnych... tylko jakieś błyskotki dodane na zderzak i boki... Szkoda, bo fajny samochodzik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam
Maciej
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Zgredzik

Ostatnio edytowane przez wojtekjanus ; 15-05-2011 o 20:09
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem