Temat: [Mondeo 2007-2014] Przestał działać moduł BLUETOOTH
View Single Post
Stary 20-02-2012, 19:55   #6
Hal.9k
ford::beginner
 
Avatar Hal.9k
 
Zarejestrowany: 01-02-2012
Skąd: Kraków
Model: Mondeo Mk4 TitX automat
Silnik: 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2009
Postów: 20
Domyślnie Odp: Przestał działać moduł BLUETOOTH

Zasugerowałem się opisem problemu. W końcu przycisk 'phone' w panelu radia zawsze wycisza radio 'by design', co mogłoby sugerować, że pyta ktoś niezbyt biegły jak to działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Tak więc drugi podany objaw - zniknięcie ikonki z Converse+ - potraktowałem jako standardowe "wyszarzenie" ikonki przy braku połączenia, a nie całkowite zniknięcie. Zniknięcia faktycznie nie doświadczyłem. Jak do tego dodać, że ja również z poziomu radia nie byłem w stanie z powrotem sparować urządzeń to problem wydawał się ten sam. U mnie udało się dopiero inicjalizując połączenie z 'Ford audio' z poziomu telefonu (miał je zapisane w urządzeniach powiązanych z czasów sprzed "awarii").
No sorki. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jak uda Ci się problem pokonać daj znać czy opcja z bezpiecznikami pomogła. Najwyraźniej problemy z bluetothem jakie miałem do tej pory to pestka.
Hal.9k jest offline   Odpowiedź z Cytatem