View Single Post
Stary 29-04-2015, 15:11   #4
Wojtek O.
ford::advanced
 
Avatar Wojtek O.
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-09-2014
Skąd: Przyczajony z Czajowic :)
Model: Foka mk.3 Dłuuuga
Silnik: 1,6TDCi 95KM
Rocznik: 2011
Postów: 341
Domyślnie Odp: Plug & Play - dodawanie elementów wyposażenia

Bardzo dobry temat. Sam żałowałem że takiego jeszcze tu nie ma.
Przy zmianie z podstawowego radia na wyższe trzeba jeszcze dołożyć moduł Bluetoth. Teoretycznie łatwo też dołożyć tempomat w dieslach. Wystarczy zmienić wieniec kierownicy i aktywować opcje. Z tego co wiem zegary z dużym wyświetlaczem tez wystarczy wymienić i tylko potem wgrać odpowiedni przebieg. Ponoć podobnie jest z wyświetlaczem radia. Zobaczę jak jest z podgrzewanymi fotelami bo chyba instalacje mam u siebie. Tak samo pod panelem klimy widziałem że jest okablowanie do przycisków podgrzewanej szyby i drugiego panelu gdzie sie podłącza wyłącznik ESC, czujników parkowania, Auto startu i czegoś jeszcze. Wydaje sie że też można zmieniać lampki oświetlenia na suficie bo są różne poziomy. Na pewno 5 minut zajmuje wymiana wlotów powietrza po bokach z podstawowych na te z aluminiowymi ramkami. Fotele, kanapa i boczki drzwi też są proste w wymianie. Z elektronicznych opcji tez jest kilka które ma każdy Mk3. Np. Hill holder i możliwośc wyłączania ESP z menu. Samemu tez można dezaktywować pikanie niezapiętych pasów 4 razy podczas gdy siedzi ktos na miejscu z którego chcemy dezaktywować wkładamy i wyjmujemy pas. Temat będe drążył i co wymyśle to na pewno sie pochwale.

Bump: A jeszcze oczywiście przednie reflektory na te z czarnymi plastikami zamiast chromów. Jesli dobrze widziałem to tylne LED też da sie po prostu zamienić. Bo Xenony to już grubsza robota.
Wojtek O. jest offline   Odpowiedź z Cytatem