Temat: [Mondeo 2007-2014] Klimatyzacja nie działa
View Single Post
Stary 02-06-2020, 18:48   #464
seewcio
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 06-04-2016
Skąd: Sosnowiec
Model: Mondeo MK4; S-Max MK1
Silnik: 2.0TDCi; 2.0TDCi
Rocznik: 2008; 2006
Postów: 83
Domyślnie Odp: Klimatyzacja nie działa

Cytat:
Napisał Parch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sorry za małą złośliwość, ale coś czuję, że będzie podobnie jak w tym temacie:
https://forum.fordclubpolska.org/sho...d.php?t=280510
Gdzie pytasz o błędy turbiny w październiku 2019 roku, po czym w czerwcu 2020 roku (po 8 miesiącach) pytasz znowu.
A co ma piernik do wiatraka?? Tam nikt nie pomógł w temacie przede wszystkim, a ja mimo to akurat zrobiłem od tamtej pory kilka rzeczy przy silniku, a błąd P2263 nadal się pojawia. Mimo, że przestało szarpać przy przyspieszaniu i teraz samochód jeździ rewelacyjnie, to błąd się pojawia. Dlatego odświeżyłem.

Co w takim razie czujesz, że co będzie podobnego, jak w tamtym temacie??

Chcesz mi powiedzieć, że w końcu sam dojdę, co jest popsute i też sobie sam naprawię? Możliwe, tylko że nie będę już o nic pytał, bo przy klimie nie mam żadnego błędu w kompie... Co najwyżej powiem Wam co było i jak to zrobić...
W moim Mondku coś jest popsute w klimie i ja to wiem, bo mógłbym się pogodzić, że sprężarka się rozłącza, jeśli jest jakieś przeciążenie mocne silnika, jego temperatura nagle skacze mocno w górę, ale w tej chwili ona się rozłącza z jakiegoś innego powodu, jakiegoś nieżytu w układzie lub osprzęcie, z powodu jakiegoś czujnika, który ma udział w całym systemie pracy klimatyzacji... Komputer nie pokazuje żadnego błędu, więc nie mam się czego chwycić, dlatego wałkuję tutaj temat. Jak tylko mi ktoś powie, że jest duże prawdopodobieństwo, że to dana rzecz i będzie to miało sens, to od razu zabieram się za wymianę.
seewcio jest offline   Odpowiedź z Cytatem