View Single Post
Stary 24-02-2018, 23:01   #93
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: 180 KM AWD czy 210 FWD / przydatność układu AWD

@pawel2m napisałem parę postów wcześniej ile km w samym 2017 przejechałem samochodami z różnym AWD. Przeczytaj. Wczoraj sprzedałem Golfa 7R. Od wczoraj też na podjeździe mam Mietka z 4Matic. Dalej uważam, że S-Max 180KM z AWD to nadużycie. Puste argumenty typu "dla bezpieczeństwa" czy "kto raz" to zwykłe bicie piany. Dla bezpieczeństwa to jeździ się zgodnie z przepisami. Dla bezpieczeństwa korzysta się też ze szkół doskonalenia techniki jazdy i robi wypady na tor aby podnieść umiejętności.

@drtz ja myślę, że tobie AWD przydało by się nawet w Fordzie Ka+ ale zapraszam bardzo serdecznie. Przyjedź S-Maxem porównamy bezpośrednio oba modele. Nestety nie miałem jeszcze okazji na bezpośrednią przesiadkę ze swojego do S-Maxa z AWD.

Robę wycof rakiem z tego wątku bo za dużo prywaty tu już uskuteczniłem a dyskusja zeszła z argumentów rzeczowych na wmawianie mi, że moja racja nie jest najmojsza. Zapraszam serdecznie do siebie. Będziecie sami mieć punkt odniesienia.
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała

Ostatnio edytowane przez latar ; 24-02-2018 o 23:03
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem