View Single Post
Stary 25-02-2018, 13:33   #97
drout
ford::advanced
 
Avatar drout
 
Imię: Puotr
Zarejestrowany: 10-07-2014
Skąd: okolice Wawy
Model: Forek xt, S-Max MK2
Silnik: 2.5t, 2,0 biTDCi
Rocznik: 05, 17
Postów: 211
Domyślnie Odp: 180 KM AWD czy 210 FWD / przydatność układu AWD

Cytat:
Napisał latar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@pawel2m napisałem parę postów wcześniej ile km w samym 2017 przejechałem samochodami z różnym AWD. Przeczytaj. Wczoraj sprzedałem Golfa 7R. Od wczoraj też na podjeździe mam Mietka z 4Matic. Dalej uważam, że S-Max 180KM z AWD to nadużycie. Puste argumenty typu "dla bezpieczeństwa" czy "kto raz" to zwykłe bicie piany. Dla bezpieczeństwa to jeździ się zgodnie z przepisami. Dla bezpieczeństwa korzysta się też ze szkół doskonalenia techniki jazdy i robi wypady na tor aby podnieść umiejętności.

@drtz ja myślę, że tobie AWD przydało by się nawet w Fordzie Ka+ ale zapraszam bardzo serdecznie. Przyjedź S-Maxem porównamy bezpośrednio oba modele. Nestety nie miałem jeszcze okazji na bezpośrednią przesiadkę ze swojego do S-Maxa z AWD.

Robę wycof rakiem z tego wątku bo za dużo prywaty tu już uskuteczniłem a dyskusja zeszła z argumentów rzeczowych na wmawianie mi, że moja racja nie jest najmojsza. Zapraszam serdecznie do siebie. Będziecie sami mieć punkt odniesienia.
Dlaczego pogoniles R? Coś więcej o nim.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
drout jest offline   Odpowiedź z Cytatem