View Single Post
Stary 19-07-2018, 19:58   #15
pawelczi
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 12-07-2018
Skąd: Gdynia
Model: Mk1 3d
Silnik: 1.8 TDDi
Rocznik: 2000
Postów: 36
Domyślnie Odp: 1.8 TDDI wyciek oleju z... No właśnie, z czego?

Cytat:
Napisał Jaryska Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poskładaj to wszystko do kupy, poskręcaj, ,jak chcesz zaslepić EGR, to zaslep, ale nie ładuj się w koszty, nic nie kombinuj przy turbo , bo takie zaolejenie w rurach jak na zdjeciu, to prawie żadne.
Jak jedzie 200, to silnik wytrzyma, a buda sie rozleci.
To w takim razie skad ten wyciek?
Wyglada jakby juz mial jakies znaczenie. Nie rozumiem, skad ten wyciek, skoro "tylko" taka ilosc jest pchana w dolot. Zdemontowalem balwanki, intercooler wisial przez godzinę i ani kropla oleju nie zleciała. Tym bardziej, ze tak jak mowie, silnik nie daje mi tego odczuc. Przesiadlem sie z 141km (tyle, ze buda 700kg wiecej wazyla) i to auto daje mi nieopisana frajde z jazdy (zawieszenie sztywne, dobre opony na 15stkach alufelgach 195/60/r15, 3drzwiowy) no i chcialem zadbac o to autko. W C5 wladowalem 6k w niecaly rok i sprzedalem nadal nie do konca zrobiony, licze ze fordzik będzie wdzieczniejszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
pawelczi jest offline   Odpowiedź z Cytatem