View Single Post
Stary 20-05-2020, 14:43   #7
baranello
ford::amateur
 
Imię: radek
Zarejestrowany: 02-03-2020
Skąd: milanówek
Model: chciałbym mieć smaxa :)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2017
Postów: 0
Domyślnie Odp: S-Max 2016 z auto plaza na Popularnej w wwie

Cytat:
Napisał cezarg1410 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moim zdaniem w przypadku Forda - im grubszy lakier tym lepiej. Nie przejmowałbym się totalnie tym.

Kierownica... no jak auto z PL to w dzisiejszych czasach już naprawdę trzeba mocno chcieć żeby kombinować z przebiegiem. Ale oczywiście się da.

Jestem w trakcie zakupu od nich Focusa mk3 fl. Auto ma 90 kkm przbiegu i kierownica jak nówka - ale jak popatrzyłem na materiał to niestety to się zużyje w mgnieniu oka jeśli się nie będzie obchodzić z tym jak z jajkiem - i to jest pewnie ten przypadek - ktoś nie koniecznie się tym przejmował.
Troszkę lipa, bo po zakupie chyba czekałaby Ciebie nowa kiera - w aucie za 87k to trochę nie przystoi.

Ogólnie obejrzałem ostatnio sporo focusów mk3 fl i spasowanie elementów nadwozia to dramat. Smax pewnie nie jest lepszy i stąd wygląda to jak wygląda.
co do kierownicy to nie martwie sie o przebieg, tu się z Tobą zgodzę, tylko raczej o tryb użytkowania - sterana skóra raczej wskazuje na katowanie po mieście i kręcenie fajerą na parkingach -> silnik, skrzynia przy tych 110kkm takiej jazdy dostały porządnie w tyłek.

czy ktoś z Was słuchał silnika na filmiku? wydaje mi się że w innych egzemplarzach takiego dźwięku nie było.
baranello jest offline   Odpowiedź z Cytatem