View Single Post
Stary 12-10-2018, 19:36   #1
pavlus007
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-08-2014
Model: Focus MK3
Silnik: 1.6 TDCi 95KM
Rocznik: 2011
Postów: 10
Domyślnie Jaki mechanik od focusa w lublinie? zawieszenie + komputer

Witam

Poszukuję dobrego mechanika dla mojego Focusa MK3, ale takiego z prawdziwego zdarzenia. Mistrza, samuraja z krwi i kości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ponieważ naciąłem się na fachowcach już parę razy, poradźcie więc:

1. Po ostatniej wymianie sprężyn (KYB RA3447 - nie polecam, zawieszenie zrobiło się sztywne i jeździ się mniej przyjemnie), sworznia wahacza, 2x łączniki stabilizatora, 2x tuleje wahacza (wszystko przód) samochód zaczął mi skręcać w bok, kierownica przy jeździe wprost jest przekręcona o ok 2-3 stopnie w prawo (na oko). Poza tym coś w mocowaniu hamulca było zrobione źle i przy lekkim hamowaniu słychać ciche miarowe szuranie. Poprawiali to, bo od razu po naprawie słychać było oprócz głośnego szurania metaliczne dźwięki przy hamowaniu, ale delikatne szuranie wróciło. Do kogo polecacie z tym pójść?

2. ktoś od błędów komputera? kiedyś znajomy znalazł mi z poziomu komputera pokłądowego 2 błędy:L c186_00 i C558_64, któryś jest od zawieszenia pneumatycznego, tyle że ...nie mam takiego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Poza tym chciałbym dowiedzieć się, skąd wziął się lekki wzrost spalania


pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc!

Ostatnio edytowane przez pavlus007 ; 09-01-2020 o 10:43
pavlus007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem