View Single Post
Stary 18-03-2021, 11:52   #249
dniklewicz
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-09-2014
Model: Kuga
Silnik: 2.5 FHEV
Rocznik: 2020
Postów: 85
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał luck76 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,
Kilka pytań, z prośba o pomoc w rozwikłaniu zagadek:
1. Jest ktoś w stanie potwierdzić, czy w przypadku opcjonalnego koła dojazdowego, powinien być również zestaw naprawczy do kół? Wczoraj oglądając z kolegami nowy nabytek, jeden z nich zwrócił uwagę, że w przypadku gdy koło jest jako dodatkowe wyposażenie, tak czy inaczej powinien być zestaw naprawczy.
2. Czy w swoich ST-Line macie logo na przednich dywanikach?
3. Czy macie w schowku pod podłokietnikiem gniazdo 12V albo/i USB?
Z góry dzięki za pomoc
1. Z reguły jest tak, że koło pełne/dojazdowe jest zamiast zestawu naprawczego, nie tylko w Fordach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
3. W roczniku 2021 nie ma gniazd w podłokietniku, a z tyłu są dwa porty USB (USB-A i USB-C) zamiast gniazda 230V.

Cytat:
Napisał young81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ile czekaliście na swoje nowe auta?? Czy były problemy i wydłużali termin??? Auto zamówione na początku grudnia , odbiór miałem mieć koniec marca początek kwietnia...wczoraj informacja od dilera że możliwe przesuniecie nawet na 3 kwartał tego roku.....szoook....wiem że pandemia , problemy z półprzewodnikami itp , ale przecież produkcja chyba jakoś idzie , nie zamówiłem n owego BENTLEYA żeby czekać na auto prawie rok..... Kolega zamówił w tym samym czasie Toyote i już śmiga....
Ja na zamówienie z października czekałem równo 4 miesiące zamiast obiecanych 2,5-3. Teraz raczej będzie dłużej.

Ostatnio edytowane przez dniklewicz ; 18-03-2021 o 12:03
dniklewicz jest offline   Odpowiedź z Cytatem