View Single Post
Stary 10-08-2005, 18:04   #1
General
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-08-2004
Skąd: Kraków
Model: Ford
Silnik: 1.6 Zetec
Rocznik: 1997
Postów: 30
Domyślnie CB Radio - Fordklubowicze w akcji?

Hejka

Z jakis tydzien temu zakupilem odpowiedni sprzet do swojego samochodu ktory potocznie nazywa sie CB RadioGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pomyslalem, ze bardzo fajnie by bylo nawiazac jakis kontakt z klubowiczmai forda posiadajacymi taki sprzet stad moja propozycja by zrobic taka mini-liste ford klubowiczow, dzieki temu wiedzielibysmy gdzie rezyduja (lokalizacja) i po jakim nicku ich wywolacGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ew. mozna ten temat przerobic na wymiane doswiadczen itp...

Ja moge byc pierwszy i jestem ciekaw czy jacys fordklubowicze z Kraka tez sie tym "bawia" w trasie:

General - Krakow - wywolywac albo Piotr Krakow albo Brad Pitt, glownie (jak nie zawsze) 19 kanal.

PS. Przegaldajac jedno forum CB zobaczylem ze ich wzroem mozna by bylo ustalic jakis klubowy kanal i na 19 sie tylko wywolywac, czyli nie trzeba by bylo znac nickow wywolawczych, a wystarczylo by: "czy jest ktos z FordKlubPolska" - jak by byla odpowiedz twierdzaca, to wtedy konczysz: "to chodz na kanal klubowy" (by nie zajmowac 19).
General jest offline   Odpowiedź z Cytatem