View Single Post
Stary 29-01-2018, 21:00   #5
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Kodeks Drogowy... pytania i odpowiedzi

W sumie to w ostatnim czasie sie to zmienia co chwila, jeszcze niedawno to nalezalo sie zatrzymac przed przejsciem jezeli przed pasami stal pieszy. Jak to jest w tej chwili to szczerze niewiem. Osobiscie jesli widze potencjalnego "przechodzacego" to staram sie przepuszczac.
Jesli chodzi o inne kraje to nie kojarze na szybko w ktorym pieszy ma zawsze pierwszenstwo, ale wiem ze w Holandii pierwszenstwo ma rowerzysta [emoji4]

Cytat:
Napisał Triam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem instruktorem nauki jazdy kategorii B. Mam w zanadrzu możliwość zrobienia instruktora nauki jazdy kat. C oraz E do C.
Moim zdaniem instruktora C, C+E, powinni miec mozliwosc zrobienia TYLKO osoby posiadajace minimum kilkuletnie doswiadczenie za kolkiem np. 40 tonowego zestawu potwierdzone np. swiadectwem pracy. Prowadzenie po drodze 40 ton jest delikatnie mowiac inne niz 1,5t czy nawet 3,5 tony.
Nie pije akurat do Ciebie Triam chocby dlatego ze Cie nie znam, pozatym dzisiaj prawo pozwala zrobic instruktora C/C+E juz chyba w wieku 21 lat (popraw mnie jesli sie myle) co wg mnie jest chore - ktos kto nie przejechal nawet 1k km duzym zestawem szkoli innych. To poza pytaniem [emoji6] ale troche mnie to wq..ia [emoji35]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem