Temat: [Galaxy 2000-2006] Wymiana i adaptacja zegarów
View Single Post
Stary 04-01-2011, 22:20   #10
buro
ford::beginner
 
Imię: pawel
Zarejestrowany: 13-07-2009
Skąd: olsztyn
Model: EDGE SEL
Silnik: 2,0 ecobust
Rocznik: 2015
Postów: 40
Domyślnie Odp: Wymiana i adaptacja zegarów

Cytat:
Napisał muflon137 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
domyślam się ,ze po podmianie licznika zmieniłeś też przebieg i tu tkwi przyczyna... nie ustawiłeś inspekcji... ustaw serwisy olejowe i wszystko ruszy
Dzieki za szybka odpowiedz-faktycznie zmienilem przebieg-nowy zegar mial ok 200 000 ja mam 365 000 przejechane-zrobilem to dla zabawy-z fura wzialem slub-na dobre i na zle, dopoki smierc nas nie rozlaczy-zaliczone dwa dachowania, oba w wykonaniu ojca-farciarzGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.z obu wyszedl bez zadrapania, wgiety prog na zmrozonym sniegu i do tego wjechal mi sasiad w prawy blotnik. Jest to auto do ciezkiej pracy na budowie, bo tam pracuje i w klubie z mlodzieza-ale do klubu jezdze innym.Tak wiec nie na sprzedanie, w zeszlym roku dawali mi za niego 7000he,he nie znajac przebiegu i z calymi blachami-wyglada na bardzo zmeczonego-jak to na budowie.
ale ok jak ustawie serwisy to dam znac-wielkie dzieki.
buro jest offline   Odpowiedź z Cytatem