View Single Post
Stary 14-01-2018, 18:33   #11
JACU6X6
ford::amateur
 
Imię: JACEK
Zarejestrowany: 09-12-2013
Skąd: Tarnobrzeg - Sandomierz
Model: TRANSIT 350
Silnik: 2,2
Rocznik: 2007
Postów: 9
Domyślnie Odp: Tylna nagrzewnica, gdzie jest, którędy idą przewody?

Dzięki ci bardzo powoli ogarniam auto a opisów nie jest wiele

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Szukałem auta 4 miesiące warunkow było kilka główny brak rdzy i się udało. Nie było nawet centralnego taka bida ale z klimą na przód i tył. Technicznie ogarnąłem nowe półosie tarcze amortyzatory i wszystko w zawieszeniu. Dziś się okazało że nie grzeje tył i znowu zagadka.
Dołożyłem już centralny i elektryczne szyby, wkrótce zamówię fotele bo auto poza wożeniem myjek ma służyć na wyprawy nurkowe bo życie zbyt krótkie jest aby tylko pracować

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Do admina - niech nie usuwa wywodów mych bo sie opisałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez JACU6X6 ; 14-01-2018 o 18:40
JACU6X6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem