View Single Post
Stary 20-08-2020, 14:55   #23
AdoKrycha007
ford::professional
 
Avatar AdoKrycha007
 
Imię: AdoKrycha007
Zarejestrowany: 07-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 Kombi i Focus MK4 Kombi
Silnik: 1,6 Duratec 105 KM Euro 5 (MK3) i 1,5 EcoBoost 150 KM Euro 6 (MK4)
Rocznik: 05.2014 (MK3) i 09.2019 (MK4)
Postów: 1,517
Domyślnie Odp: Ford Gwarancja 12 - totalna porażka i naciąganie klienta

Jeśli od nowości była przerwa w corocznym serwisie ASO, to przystępując do G12 będziesz musiał zapłacić dodatkowo za test kwalifikacyjny (bodaj 700 zł) + to 199 zł. Jeśli jak ja miałeś co roku w ASO wizytę zgodnie z interwałem, to płacisz to 599 (w tej sytuacji bo rozumiem że auto +4 lata) oraz +199 i tyle, jeśli nic nie znajdą więcej do naprawy/wymiany. Tak jest przynajmniej w Krakowie. To samo mam na aucie służbowym w innym ASO, więc to nie przypadek.

Czemu ASO miało by odmówić przy przeglądzie za 599 dopłacenia do tego 199 by mieć G12 ? Nielogiczne...

Bump:
Cytat:
Napisał djanek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To sobie przeczyłem, jest ciekawy zapis w regulaminie, że gwarancji nie obejmują uszkodzenia powstałe w wyniku modyfikacji wykonanych w samochodzie. Czyli jak sobie zmodyfikuję lusterka na BLIS i LEDY a uszkodzi się silnik to gwarancja obejmuje bo to nie mam wpływy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., tylko w praktyce nie chciałbym weryfikować.
zapis o modach jest zawsze i wszędzie. dlatego jak się ma auto na gwarancji, to się przy nim nie rzeźbi. dopiero po gwarancji można rzeźbić ALE wtedy nie ma sensu branie G12, bo również nie możesz ingerować na jej trwaniu w wyposażenie. jeśli masz modzone auto, to żadna gwarancja Forda nie jest dla Ciebie.

Ostatnio edytowane przez AdoKrycha007 ; 20-08-2020 o 14:59
AdoKrycha007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem