Temat: [Kuga 2013-2020] z sinikiem 242 km - opinie,porady.
View Single Post
Stary 27-06-2018, 20:59   #10
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: z sinikiem 242 km - opinie,porady.

Ja wybrałem Kugę tylko dlatego że wprowadzono rzutem na taśmę w listopadzie 2017r wersję z silnikiem 2.0
Gdyby nie to wybrał bym kijankę Sportage z silnikiem 1.6 177 KM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ma praktycznie wszystko co można chcieć od nowoczesnego auta i jest wyraźnie tańsza od Kugi 1.5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do jazdy to zdecydowanie brakuje mi w tym aucie szybkiej skrzyni dwusprzęgłowej którą miałem w Mondeo. NIestety Ford wycował sięz PowerShift`a w benzynowych autkach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a ten fordowski automat który wsadzili nijak się ma do tak zwinnego i mocnego auta ... wyraźnie zamula.
Łopatki zmiany biegów przy kierownicy w tak wolnej skrzyni zalatują żartem jakimś ... no ale ... tak zrobili Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na szczęście przełączenie na tryb SPORT wyraźnie poprawia doznania i zaczyna być fajnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem