View Single Post
Stary 03-03-2017, 12:30   #7
Rejdzowski
ford::beginner

Imię: Damian
Model: Focus Mk. II Automat
Silnik: 2.0i 16v
Rocznik: 2006
Domyślnie Odp: Poradnik montażu zasilania kamerki na zapłon

Cytat:
Napisał hubi_c Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja natomiast nie wiem przyjacielu skąd to stwierdzenie. Daleki jestem od wyśmiewania i "sarkazmowania" kogokolwiek. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wybacz, musiałem źle odebrać Twój pierwszy komentarz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał majek32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po co tyle kombinacji, szybko i prosto można sie podłączyć pod oświetlenie
Szczegółowo opisane tu -> http://forum.fordclubpolska.org/show...ht=rejestrator
Ten temat nie wyjaśnia niczego w przejrzysty sposób, trzeba przekopać się przez 10 stron i znaleźć to co jest nam potrzebne, poza tym podłączając się pod oświetlenie trzeba liczyć się ze spadkiem napięcia w momencie włączenia się lampek (możliwe, że tyczy się to tylko modeli z oświetleniem nóg) co zaobserwowałem u mnie oraz oczekiwaniem na odcięcie zasilania po 30 min, wpinając się w bezpieczniki zasilanie jest po włączeniu zapłonu a znika po jego wyłączeniu.

Ostatnio edytowane przez Rejdzowski ; 03-03-2017 o 12:35
Rejdzowski jest offline   Odpowiedź z Cytatem