Temat: [Escape - Kuga USA] Sync 3 3.4 co wnosi nowego aktualizacja
View Single Post
Stary 14-04-2020, 08:03   #27
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Sync 3 3.4 w Escape

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... mapy?
Zważywszy na poziom merytoryczny akurat tego wątku, to zapewne za chwilę dostaniesz odpowiedź: "tak - 150 na 180KM wg YT..."...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Przecież "główny konsultant" tego wątku pisze na przykład:

Cytat:
Napisał gregu77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....
Jednak nadal nie miałem zwrotnej informacji na zegarach i grzebałem sobie dalej. W końcu na jakimś forum posłużyłem się wstawką do IPC as-bulit od Explorera w :
Miałem: 720-01-01 0fe0 2142
Zrobiłem: 720-01-01 0fe2 2142
Pojawił się kompas a przy włączonej trasie w navi wskazówki manewrów.
....
I to w Escape - gdzie blok 720-01-01 - ODPOWIADA ZA DOSTĘPNE DO WYBORU JĘZYKI!!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A Kolega "dał radę" za pomocą dodania języka czeskiego - to właśnie robi ów dodatkowy bit xxx2 xxx w 720-01-01 (!) - zdołał uruchomić jakże ciekawe funkcje...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po drodze oczywiście nie zauważył, że grzebał w 720-03-01 - gdzie faktycznie te zmiany można dokonać...

Tak więc Piotrze podziwiam Twoją cierpliwość, bo ja przestaję mieć zdrowie do "prostowania" nawiedzonych "świeżych fachowców od FORScana" co to fora czytają i YT też czasem pooglądają...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 14-04-2020 o 08:05
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem